Căutare
Toate produsele
    Meniu Close

    Gewiss Chorus Monochrome

    Descoperă lumea Gewiss Chorus Monochrome, o colecție renumită de aparataj modular prezentată de etbm.ro, autoritatea dvs. în domeniul electrice și iluminat decorativ. Noi la ETBM înțelegem că detaliile fac diferența, iar gama Gewiss Chorus Monochrome este creația ideală pentru a adăuga acea notă de rafinament tehnic și estetic în căminul sau spațiul dvs. profesional.

    Gama Gewiss Chorus Monochrome este esența inovației și designului, oferind prize și întrerupătoare adaptate nevoilor moderne, fie că este vorba de variantele standard italian, german, francez sau internațional, fie că preferați opțiunile pentru date, telefon sau audio-video. Fiecare produs din această colecție este proiectat cu atenție la detaliu, asigurând compatibilitatea perfectă cu spațiul dvs. interior.

    Preț
    2 Lei 1162 Lei
    Producător
    AUTONOMIE
    CONSUM
    CULOARE
    CURENT DE RUPERE-KA
    CURENT NOMINAL
    GRAD PROTECTIE
    LICHIDARE DE STOC
    MATERIAL
    NUMAR MODULE
    NUMAR POLI
    SENSIBILITATE
    TENSIUNE ALIMENTARE (V)
    TIP MONTAJ
    Sortează după
    Gewiss
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome Titan 1 modul 1P-16AX GW14003

    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome Titan 1 modul 1P-16AX GW14003

    Chorus Monochrome
    GS02212
    Intrerupator Gewiss Chorus Monochrome este un intrerupator de culoare titan cu 1 modul. Acesta nu are LED inclus. Intreaga gama Monochorme iti ofera o serie de dispozitive prevazute cu o functie de semnalizare sau localizare a tastelor, de la cele cu comanda traditionala, pana la cele tactile sau comanda vocala. | 8011564265332 | GW14003
    4027 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Negru 1P-16AX GW12003

    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Negru 1P-16AX GW12003

    Chorus Monochrome
    GS03051
    Intrerupator marca Gewiss Chorus Monochrome, culoare neagra, cu 1 modul. LED-ul nu este inclus. Alege inteligent, comanda intrerupatoare LED de pe etbm.ro. | 8011564265257 | GW12003
    2969 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    -20% Super Preț Intrerupator Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Alb Satinat 1P-16AX GW15001

    Intrerupator Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Alb Satinat 1P-16AX GW15001

    Chorus Monochrome
    GS03550
    Intrerupatorul Gewiss Chorus Monochrome este un dispozitiv alb satinat, cu 1 modul si 1 pol. Alege gama Monochrome pentru un sistem de cablare mai usor de realizat, cu suruburi cu cap in cruce ce permit o strangere a bornelor optima si sigura, existand chiar si variante de borne de conectare cu arc (cleme rapide). | 8034035074356 | GW15001
    Cel mai mic pret in ultimele 30 de zile. Pretul de vanzare este afisat mai jos. 23,37 lei
    1871 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Bej Satinat 1P-16AX GW13001

    Intrerupator Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Bej Satinat 1P-16AX GW13001

    Chorus Monochrome
    GS03551
    Intrerupatorul Gewiss Chorus Monochrome este un intrerupator bej satinat, cu 1 modul si 1 pol. Unul din beneficiile gamei Monochrome este faptul ca dimensiunile tuturor echipamentelor sunt mai reduse, cu adancimi incepand de la 20 mm, pentru a putea fi instalate si in doze mai putin incapatoare. | 8034035071652 | GW13001
    Cel mai mic pret in ultimele 30 de zile. Pretul de vanzare este afisat mai jos. 23,37 lei
    2295 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Bej Satinat 1P-16AX GW13002

    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Bej Satinat 1P-16AX GW13002

    Chorus Monochrome
    GS03553
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome, 1 modul, bej satinat, curent nominal 16AX, fabricat din tehnopolimer rezistent. Design modern, compatibil cu diverse stiluri de decor. Nu include LED. | 8034035071669 | GW13002
    3018 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Alb 1P-16AX GW10003

    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Alb 1P-16AX GW10003

    Chorus Monochrome
    GS03554
    Intrerupator LED marca Gewiss Chorus Monochrome, 1 modul, culoare alba. LED-ul nu este inclus. Alege inteligent, comanda intrerupatoare LED de pe etbm.ro. | 8011564258174 | GW10003
    1917 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Alb Satinat 1P-16AX GW15003

    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Alb Satinat 1P-16AX GW15003

    Chorus Monochrome
    GS03555
    Intrerupator LED marca Gewiss Chorus Monochrome, 1 modul, culoare alb satinat. LED-ul nu este inclus. Alege inteligent, comanda intrerupatoare LED de pe etbm.ro. | 8034035074370 | GW15003
    Cel mai mic pret in ultimele 30 de zile. Pretul de vanzare este afisat mai jos. 27,27 lei
    2684 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Bej Satinat 1P-16AX GW13003

    Intrerupator LED Gewiss Chorus Monochrome 1 modul Bej Satinat 1P-16AX GW13003

    Chorus Monochrome
    GS03556
    Intrerupator LED marca Gewiss Chorus Monochrome, 1 modul, culoare bej satinat. LED-ul nu este inclus. Alege inteligent, comanda intrerupatoare LED de pe etbm.ro. | 8034035071676 | GW13003
    Cel mai mic pret in ultimele 30 de zile. Pretul de vanzare este afisat mai jos. 27,27 lei
    2684 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Tasta falsa iesire cablu Gewiss Chorus Monochrome 2 module Alb GW10194

    Tasta falsa iesire cablu Gewiss Chorus Monochrome 2 module Alb GW10194

    Chorus Monochrome
    GS01689
    Tasta falsa Gewiss cu iesire pentru cablu face parte din gama Chorus Monochrome si are un design alb, cu 2 module. Un avantaj al intregii game este faptul ca sistemul de prindere este unul mai rapid, unde montarea si declipsarea sunt mai usor de realizat, fara a indeparta rama suport, ci doar partea frontala. | 8011564298804 | GW10194
    1165 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    -12% Super Preț Adaptor priza Gewiss Chorus Monochrome RJ45 1 modul Alb GW10431

    Adaptor priza Gewiss Chorus Monochrome RJ45 1 modul Alb GW10431

    Chorus Monochrome
    GS01959
    Adaptor pentru priza marca Gewiss Chorus Monochrome, model RJ45, 1 modul, culoare alba. Cod producator GW10431. Alege inteligent, comanda adaptoare priza de pe etbm.ro. | 8011564295421 | GW10431
    Cel mai mic pret in ultimele 30 de zile. Pretul de vanzare este afisat mai jos. 10,16 lei
    899 lei
    In stoc magazin
    Gewiss
    Adaptor priza Gewiss Chorus Monochrome RJ45 Negru 1 modul GW12431

    Adaptor priza Gewiss Chorus Monochrome RJ45 Negru 1 modul GW12431

    Chorus Monochrome
    GS02877
    Adaptorul pentru priza de date Gewiss Chorus Monochrome este un adaptor cu un design negru, cu 1 modul. Acesta face parte dintr-o gama care are un sistem de cablare simplificat, oferind o strangere optima si sigura a bornelor, atat pentru cabluri rigide, cat si pentru cabluri flexibile. | 8011564295438 | GW12431
    2027 lei
    Livrare extinsă (7-15 zile)
    Gewiss
    Intrerupator modular Gewiss Chorus 1/2 modul 10A titan IP20 GW14021

    Intrerupator modular Gewiss Chorus 1/2 modul 10A titan IP20 GW14021

    Chorus Monochrome
    GS00787
    Intrerupator modular marca Gewiss, gama Chorus, 1/2 modul, curent nominal de 10A, culoare titan. Fabricat din tehnopolimer cu grad de protectie IP20. Fiabilitate si montaj rapid. | 8011564612341 | GW14021
    3842 lei
    In stoc magazin

    Descoperiți excelența cu prize și întrerupătoare Gewiss Chorus Monochrome de la etbm.ro

    Descoperă lumea Gewiss Chorus Monochrome, o colecție renumită de aparataj modular prezentată de etbm.ro, autoritatea dvs. în domeniul electrice și iluminat decorativ. Noi la ETBM înțelegem că detaliile fac diferența, iar gama Gewiss Chorus Monochrome este creația ideală pentru a adăuga acea notă de rafinament tehnic și estetic în căminul sau spațiul dvs. profesional.

    Gama Gewiss Chorus Monochrome este esența inovației și designului, oferind prize și întrerupătoare adaptate nevoilor moderne, fie că este vorba de variantele standard italian, german, francez sau internațional, fie că preferați opțiunile pentru date, telefon sau audio-video. Fiecare produs din această colecție este proiectat cu atenție la detaliu, asigurând compatibilitatea perfectă cu spațiul dvs. interior.

    Diversitatea nu înseamnă întotdeauna complexitate excesivă, iar gama Gewiss Chorus Monochrome de la etbm.ro este exemplul perfect în acest sens. Disponibilă într-o paletă selectă de numai cinci variante de culori - alb satinat, negru satinat, bej satinat, alb lucios, și titan lucios - această serie este concepută să se potrivească cu orice design interior, oferind un echilibru între versatilitate și personalizare. Fie că este vorba despre o locuință cu accente minimaliste sau un spațiu comercial modern, finisajele sofisticate și gama de culori atent selecționate vă permit să creați un ambient coerent și atractiv, subliniind angajamentul etbm.ro pentru calitate și estetică rafinată.

    Avem o varietate de lentile interschimbabile, relee și variatoare, fiecare conceput să se integreze armonios în orice ambient. Atenția noastră meticuloasă asupra detaliilor tehnice se îmbină cu o estetică îndrăzneață pentru a oferi soluții de iluminat și de comandă care nu doar că îmbunătățesc funcționalitatea, dar și transformă orice încăpere într-o declarație de stil.

    Este vital să subliniem că produsele din gama Gewiss Chorus nu sunt compatibile cu cele din gama Gewiss System, Dahlia sau altele, astfel încât să vă orientați către alegeri informate și optimizate pentru sistemele dvs. specifice.

    La etbm.ro, vă oferim nu doar produse, ci și o experiență și un parteneriat. Împărtășim cu dvs. sfaturi practice și sugestii pentru a maximiza eficiența și estetica instalațiilor electrice. De exemplu, variatoarele noastre vă permit să ajustați intensitatea luminii pentru a crea atmosfera perfectă pentru orice moment al zilei, iar întrerupătoarele cu revenire asigură o operare simplă și eficientă.

    Explorând site-ul nostru, veți descoperi că etbm.ro este un ecosistem unde calitatea și fiabilitatea produselor noastre vorbesc de la sine. Cu un portofoliu de peste 13,500 de articole, suntem dedicați să vă furnizăm cele mai bune soluții de iluminat inteligent, stații de încărcare auto electrice, panouri și sisteme fotovoltaice.

    ETBM nu este doar un magazin online; este o destinație unde pasiunea pentru excelență în domeniul electrice este vizibilă în fiecare produs. Suntem mândri să fim unul dintre cei mai importanți comercianți din Romania și Estul Europei, un nume de încredere în lumea iluminatului și a tehnologiei smart home.

    Alegeți Gewiss Chorus Monochrome de la etbm.ro - alegeți expertiza, stilul și inovația.

    Categorii